Slide Background

To już jesienna tradycja w „Naszej Dwójce”, że jednej z wrześniowych sobót pakujemy plecaki, zakładamy wygodne buty i z uśmiechami od ucha do ucha wyruszam do Lwówka Śląskiego. I w tym roku tak się stało – 23 września 2023r. odbył się XV Dolnośląski Festiwal Dary Lasu. Byliśmy jego częścią, uczestnicząc w uroczystym przemarszu z okazji otwarcia festiwalu, z dumą reprezentując naszą szkołę. W czasie trwania tego wydarzenia zawsze czeka na nas mnóstwo atrakcji. Tej soboty mogliśmy pogłębić wiedzę o środowisku przyrodniczym, spróbować różnych przysmaków oraz dobrze się zabawić.
Ponadto niezmiernie miło nam poinformować, że prace naszych uczniów zostały docenione przez komisję konkursową. W tym roku temat nie był łatwy – „Drewno – surowiec wszechstronny, naturalny i odnawialny”- jednak daliśmy radę, o czym świadczy lista laureatów:

w kategorii klas I-III:

I miejsce – Emil Delost kl. IIIb
Wyróżnienia: Eliza Buchowska kl. IIa, Adrian Strzelec kl. IIa, Lena Chołody kl. IIIb, Anastazja Jaskuła kl. IIIb, Matylda Błauciak kl. IIIb

w kategorii klas IV-VI:

I miejsce- Julia Kozdrowska kl. Va
II miejsce – Lena Mierzyńska kl. VIa
Wyróżnienia: Alan Kacprzak kl. IVb, Nikola Babiak kl. IVa, Ewelina Bieniek kl. Va.

Gratulujemy! 🙂