Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 w Gryfowie Śląskim: p.o. mgr Alicja Kuźniarz

Nauczyciele:
nauczanie zintegrowane:  mgr Agnieszka Gumieniak, mgr Danuta Sieradzka, mgr Anna Gajewska, mgr Małgorzata Kubaj
j. polski: mgr Elżbieta Demidow, mgr Marta Pleszkun
wdż: mgr Dorota Cierbiak
biblioteka: mgr Marta Pleszkun
pedagog: mgr Justyna Rusinek
świetlica: mgr Dorota Cierniak (kierownik świetlicy), mgr Alicja Kuźniarz, mgr Krzysztof Babiak, mgr Wioletta Szymonowicz
psycholog: mgr Agata Smołuch
logopeda: mgr Ilona Czyrska – Cnota

Pracownicy administracji:
księgowość: mgr Adriana Karpowicz, mgr inż. Edyta Ciechanowicz
sekretariat: mgr Monika Szyszko
pielęgniarka: p. Agnieszka Garbicz
obsługa: p. Ewelina Dobrowolska (dozór gospodarczy), p. Walentyna Kowalska, p. Anna Nawojczyk, p. Agnieszka Ślusarczyk, p. Anna Terlecka, p. Julia Budylo-Biletska

konserwator: p. Marek Maślanka

W szkole pracowali:
mgr Anna Pląskowska, mgr Marzanna Krawiec, mgr Waldemar Pasternak, mgr inż. Iwona Nowaczek, ks. mgr Krzysztof Antończak, mgr Alicja Kownacka, ks. mgr Norbert Turczynowski, mgr Andrzej Całko, mgr Anita Ochocka, mgr Marta Nowak, mgr Aleksandra Suduł, , mgr Wiesława Dąbrowa, mgr Beata Nowicka, mgr inż. Jolanta Pasternak, mgr Barbara Koliszko, ks. mgr Krzysztof Kurzeja, mgr Ewa Górak, lic. Małgorzata Kostrakiewicz, mgr Agnieszka Patron, ks. mgr Krzysztof Lewicki, mgr Agata Deliman, mgr Agata Jasińska, mgr Agnieszka Smolińska, mgr Krzysztof Gajewski, mgr Grzegorz Szandała, mgr Ewelina Szandała, mgr Małgorzata Więcewicz, mgr Róża Paliwoda, mgr Lesław Augustyn, mgr Karolina Więckowska, mgr Rita Janas, mgr Maria Sawicka, mgr Elżbieta Ryba, lic. Agata Tonia, mgr Zbigniew Kownacki, lic. Szymon Balcerzyk, mgr Joanna Kocan, mgr Andrzej Rab, mgr Łukasz Markowski, mgr Iwona Obrębska, mgr. inż. Ewa Milejska, mgr Magda Klima, mgr Andrzej Janusz, mgr Małgorzata Szczepańska, mgr Wiesława Dąbrowa, mgr Joanna Łazur, mgr Monika Ignaciuk, lic. Karolina Retkowska, lic. Karolina Widzisz, mgr Alina Tarczyńska, mgr Mieczysław Gnach, mgr Barbara Dwornik, mgr Anna Bolejko, mgr Barbara Koliszko, mgr Iwona Grzelczak, mgr Małgorzata Olejnik, mgr Dorota Stępak, mgr Henryka Kanecka, mgr Tomasz Balik, mgr Anna Kędzia, mgr Dorota Białek, mgr Danuta Dobrzańska, lic. Kamila Krzemińska – Bielak, mgr Sławomir Rak, p. Wanda Marukiewicz, ks. mgr Michał Józefów, ks. mgr Krzysztof Żmigrodzki, mgr Rafał Mizgier, lic. Dominik Skoczylas, lic. Barbara Świrska, lic. Mariusz Gąsiorek, mgr Jolanta Buda, mgr Agnieszka Marcinkowska, mgr Joanna (Frątczak) Łazur, mgr Teresa Polesiak, mgr Anna Wojtczak, mgr Edyta Koszak, mgr Grażyna Hutnik, mgr Oksana Kotsko, p. Bożena Raubo, p. Małgorzata Łopąg, mgr Jan Lange, p. Ewelina Szmer, mgr Agnieszka Cichoń, p. Maria Bodak, p. Przemysław Chorzępa, mgr Piotr Olejnik, mgr Jolanta Imiołek, mgr Beata Watras, mgr Małgorzata Wiśniewska, mgr Monika Niewińska.