Slide Background

Po miesiącach wytężonej pracy, 23 czerwca 2023 roku nadszedł czas na upragniony wypoczynek. O godzinie 9.00 w sali gimnastycznej uroczyste zakończenie roku szkolnego. Był to czas bardzo pracowity, ale zarazem też niezwykle owocny – nasi uczniowie zdobywali cenną wiedzę i nowe umiejętności równocześnie rozwijając swoje pasje, talenty i działając na rzecz innych ludzi. 23 czerwca 2023r., społeczność uczniowska zebrała się po raz ostatni w tym roku szkolnym. Pani Wicedyrektor mgr Alicja Kuźniarz, swoim przemówieniem podsumowała pracę w roku szkolnym 2022/2023,  gratulując wszystkim sukcesów i dziękując za współpracę. W asyście wychowawców wręczyła również nagrody za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie oraz świadectwa z wyróżnieniem. Listy pochwale odebrali również rodzice nagrodzonych uczniów. Sekretarz Gminy i Miasta Gryfów Śląski – p. Jerzy Andrzejczak, wręczył uczniowi klasy VIIIa Danielowi Steckiemu nagrodę Burmistrza Miasta i Gminy Gryfów Śląski, na którą zapracował uzyskując świetne wyniki w nauce oraz zachowaniu. Nagrodę Dyrektora Szkoły p. Alicja Kuźniarz przyznała natomiast uczniowi klasy VIIIb – Kornelowi Frankowskiemu, jako pochwałę jego osiągnieć i pracy na rzecz szkoły.
Ważnym punktem było pożegnanie i uhonorowanie wieloletnich pracowników naszej szkoły, którzy odchodzą na emeryturę. Były to członkinie grona pedagogicznego – p. Alicja Celejowska, p. Marzanna Krawiec, p. Elżbieta Kilarska oraz pielęgniarka – p. Elżbieta Świercz.
Szczególne miejsce w harmonogramie tej uroczystości zajęły klasy ósme, kończące edukację w naszej szkole. Były wspomnienia chwil spędzonych w murach naszej szkoły, podziękowania dla nauczycieli i wychowawców oraz życzenia dalszych sukcesów dla naszych Ósmoklasistów.

Na zakończenie klasy IIa i IIb pod kierunkiem swoich wychowawców, melodyjną piosenką ogłosiły tak wyczekiwane przez nas WAKACJE.

Do zobaczenia we wrześniu 🙂