Z inicjatywy jednej z naszych mam pani Anny Szymonowicz ( mamy Martyny z kl.8b i Igora z kl.1a) skierowana została prośba do uczniów klasy 1a oraz ich rodziców o przyłączenie się do IV edycji przecudnejakcji 100misiakówdlaonkodzieciaków, organizowanej przez fundację KoloroweOnko. (https://www.facebook.com/KoloroweOnko/).

Zadaniem naszych uczniów było wykonanie własnoręcznie kolorowych kartek wraz z wierszykiem czy  rysunkiem.

Misie ”Tulisie”, które wykonała pani Ania wraz z kartkami, zostaną przekazane fundacji, a następnie w Dniu Dziecka trafią do najbardziej chorych dzieci przebywających na oddziałach onkologicznych w całym kraju.

Trzeba dodać, że to nie są zwyczajne misie, to są Misie dziergane sercem i czułością!

Z przekazanych informacji wiemy, że fundacja KoloroweOnko planuje V edycję na Mikołajki 2023r. A społeczność klasy 1a już szykuje projekt kartek mikołajkowych.

Pani Annie składamy serdeczne podziękowania za inspirację do działania na rzecz drugiego człowieka i możliwość udziału w akcji, dzięki której możemy wspólnie kolorować dziecięcy świat.