Dziś odwiedziły nas grupy najstarszych przedszkolaków z Przedszkole Publiczne w Gryfowie Śląskim wraz ze swoimi nauczycielkami i opiekunkami, aby wspólnie dekorować świąteczne pierniczki. Naszych gości ciepło przyjęli – do niedawna koleżanki i koledzy z przedszkola – a dziś już uczniowie klasy 1A. W świątecznej, klimatycznej scenerii powstały piernikowe dzieła, które aż żal było schrupać! Mnóstwo radości sprawiło nam przygotowanie tym smakołyków – mamy nadzieję, że naszym gościom również się podobało.
Serdecznie dziękujemy Wam za odwiedziny ❤🎄🥮🌟

Uczniowie klas 2a, 3a i 3b dziś również mieli okazję uczestniczyć dziś w piernikowych warsztatach. Bardzo miło było spędzić ten czas razem – zasiąść przy wspólnym stole i przy dźwiękach kolęd stworzyć piękne i kolorowe pierniczki, które są nieodłącznym elementem Bożego Narodzenia. A Święta czuć już w powietrzu – tak, jak dziś zapach pierniczków w całej „Naszej Dwójce” 😇🎄🧑‍🎄💝