W ramach Szkolnego Projektu Edukacyjnego pt. „Wpływamy na zmianę”, w okresie od 17-21 kwietnia br., we wszystkich oddziałach szkolnych odbyły się potyczki ekologiczne. Celem organizacji zmagań był wzrost świadomości ekologicznej uczniów a przez to ochrona środowiska i przyrody oraz pogłębienie wiedzy na temat działań proekologicznych.     Potyczki ekologiczne obejmowały wiele ciekawych konkurencji: krzyżówka ekologiczna, quiz, objaśnianie znaczenia symboli ekologicznych, rodzaje zagrożeń ekologicznych, segregowanie śmieci oraz rozdzielanie mieszanin, puzzle, wykreślanki. Wszyscy uczestnicy świetnie się bawili pod okiem pani pedagog Justyny Rusinek. Uczniom biorącym udział w zmaganiach gratulujemy wiedzy a przede wszystkim znajomości zagrożeń dla środowiska naturalnego i świadomości ekologicznej.