Międzynarodowy Dzień Kropkito święto kreatywności, odwagi i zabawy, które obchodzimy 15 września. W tym dniu uczniowie, nauczyciele oraz pracownicy instytucji kultury na całym świecie, organizują wiele ciekawych wydarzeń, które pomagają odkrywać talenty, poznawać swoje mocne strony, pobudzać wyobraźnię i wspólnie się pobawić.

W tym roku uczniowie „Naszej Dwójki” poznali ideę święta i stworzyli wyjątkowe, niepowtarzalne kropkowe dzieła sztuki – własne kropki, a tym samym poczynili symboliczne pierwsze kroki ku odnalezieniu własnego talentu.

Dodatkowym elementem zabawy był strój (i nie tylko) w kropki co również niejednokrotnie wymagało kreatywności ze strony uczniów i nauczycieli. Miło nam poinformować, że do tegorocznego świętowania przyłączyli się pracownicy Urzędu Gminy i Miasta z Panem Burmistrzem na czele.

A więc stwórz własną kropkę i zobacz gdzie cię zaprowadzi!