Slide Background

Pierwszy czerwca to wyjątkowy dzień dla wszystkich dzieci. Nie mogło być inaczej w naszej szkole, dlatego zorganizowano dla wszystkich uczniów niezapomniany, wesoły dzień. Roiło się od atrakcji – rozgrywki sportowe, dmuchańce, wata cukrowa, kolorowe warkoczyki, malowanie twarzy, pyszne kiełbaski z grilla – a to wszystko w piknikowym, letnim klimacie…😍🎈🎊Bawiliśmy się świetnie, a najlepszym dowodem na to jest relacja zdjęciowa, do której obejrzenia serdecznie zapraszamy 🙂

Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w organizacje dzisiejszego wydarzenia: uczniom z Dolnośląskiego Zespołu Szkół w Biedrzychowicach za pomoc w organizacji i nadzór nad rozgrywkami sportowymi; LIS Lokalna Inicjatywa Społeczna za urządzenie kolejnego turnieju w Moolky, które uwielbiamy; Państwu Horbacz za pyszne pieczywo na naszego grilla; Radzie Rodziców za zapewnienie niesamowitych atrakcji oraz wszystkim rodzicom zaangażowanym w plecenie warkoczyków, malowanie twarzy i wsparcie w organizacji; Pracownikom obsługi za pomoc i przygotowanie smakowitych kiełbasek.
SERDRCZNIE DZIĘKUJEMY!❤️