Slide Background

Dnia 11 września 2023 r., uczniowie klasy 1a uczestniczyli w spotkaniu z Policjantami. Uczniowie mieli okazję porozmawiać o zachowaniu bezpieczeństwa w drodze do i ze szkoły, o bezpiecznym przechodzeniu przez ulicę, prawidłowym zachowaniu się na przejściach dla pieszych. Nasi Goście zwrócił uwagę na niebezpieczeństwa, jakie mogą czyhać na dziecko na drodze, omówili  sposoby unikania lub pokonywania ich. Ponadto podkreślili, jak ważną rolę pełnią elementy odblaskowe. Uczniowie mogli przypomnieć sobie, jak należy się zachować, jeśli staną się świadkami zdarzeń, w których zagrożone jest ludzkie życie oraz pod jaki numer należy dzwonić, aby uzyskać potrzebną pomoc. Dzieci z chęcią odpowiadały na zadawane pytania oraz wykazały się dużą wiedzą z zakresu bezpieczeństwa w ruchu drogowym.