Dnia 12 lutego gościliśmy Senatora RP Pana Waldemara Witkowskiego, Starostę Powiatu Lwóweckiego Pana Daniela Koko, Burmistrz Miasta Kowary, Przewodniczącą Krajowej Rady Unii Pracy Panią Elżbietę Zakrzewską, Burmistrza Gminy i Miasta Gryfów Śląski Pana Olgierda Poniźnika, Sekretarza Gminy i Miasta Gryfów Śląski Pana Jerzego Andrzejczaka, Inspektora ds.infrastruktury społecznej Panią Marzenę Szuflicką.
Podczas spotkania, wszyscy obecni rozmawiali o pozytywnej atmosferze panującej w szkole, możliwych pomysłach inwestycyjnych oraz obejrzeli zabytkowe wnętrza szkoły. Dziękujemy za odwiedziny. Jesteśmy pełni nadziei na owocną współpracę, która przyczyni się do dalszego rozwoju naszej szkoły i drzemiącego w nas potencjału.