Slide Background
To były piękne dni….
Za nami zakończenie roku szkolnego 2023/2024, które odbyło się w sali gimnastycznej Naszej Dwójki z udziałem uczniów, nauczycieli, rodziców, zaproszonych gości. Uroczystość rozpoczęła się o godzinie 09:00. Wicedyrektor szkoły Alicja Kuźniarz powitała zgromadzonych gości, uczniów oraz rodziców. Szczególne przywitała w murach szkoły nową Panią Dyrektor – Dorotę Herdzik, która następnie podziękowała wszystkim za zaangażowanie i wspólny trud w mijającym roku szkolnym.
Podsumowała osiągnięcia szkoły, zwracając uwagę na sukcesy uczniów, udział i zaangażowanie w wielu wydarzeniach szkolnych.
Nową Panią Dyrektor powitał Burmistrz Gminy i Miasta Daniel Koko, przedstawiciele rodziców i uczniów.
Za dotychczasową pracę podziękowano Pani wicedyrektor Alicji Kuźniarz.
Następnie wręczono uczniom świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody, a na ręce rodziców wyróżnionych uczniów złożono Listy gratulacyjne. Nie zapomniano o wszystkich zaangażowanych w konkursach uczniach.
Uroczystość uświetnił występ artystyczny przygotowany przez uczniów klasy piątej pod opieką pani Agnieszki Burbul.
Na koniec została do pokazania niespodzianka w postaci maskotki szkoły, która będzie nam towarzyszyć w wielu ważnych, ale i radosnych momentach szkolnych.
Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2023/2024 przebiegła w atmosferze radości i dumy z osiągnięć uczniów.
Dyrektor szkoły życzyła wszystkim udanych i bezpiecznych wakacji, zachęcając uczniów do odpoczynku i nabierania sił przed kolejnym rokiem szkolnym.
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.