Slide Background

Dnia 16 maja 2023r. odbył się szkolny etap konkursu recytatorskiego „Woda i przyroda”. Wzięło w nim udział trzynastu kandydatów z klas I-III, którzy zostali wyłonieni w klasowych eliminacjach. Komisja konkursowa, w skład której wchodziły: wicedyrektor Pani Alicja Kuźniarz oraz Pani Dorota Cierniak, miała nie lada wyzwanie, aby wyłonić zwycięzców, którzy będą reprezentować szkołę w etapie gminnym konkursu. Miło nam poinformować, że zostali nimi:

I miejsce – Lena Chołody klasa IIb

II miejsce – Wiktoria Tonia klasa IIIa

III miejsce – Kamil Michnierowski klasa Ia

Jury przyznało również dwa wyróżnienia:

Klara Baszak klasa IIb

Anna Rusinek klasa Ia

Serdecznie gratulujemy laureatom oraz wszystkim uczestnikom konkursu! Trzymamy kciuki za naszych przedstawicieli – powodzenia w etapie gminnym!