Slide Background

W bieżącym roku nasza szkoła po raz kolejny przystąpiła do akcji „Szkoła do hymnu”, uroczyście odśpiewując „Mazurka Dąbrowskiego” 10 listopada o symbolicznej godzinie 11:11. Za udział w akcji otrzymaliśmy od Ministra Edukacji i Nauki pamiątkowy dyplom.

„Szanowni Państwo Dyrektorzy,

w imieniu Ministra Edukacji i Nauki Przemysława Czarnka serdecznie dziękujemy za udział w akcji „Szkoła do hymnu”. Miło nam poinformować, że w tegorocznej inicjatywie wzięło udział blisko 20,5 tys. przedszkoli, szkół i placówek oświatowych z kraju oraz prawie 360 placówek polonijnych z całego świata. Cieszymy się, że 10 listopada o godz. 11:11 byli Państwo z nami!

W załączeniu przekazujemy pamiątkowy dyplom.

Zachęcamy do zapoznania się z komunikatem podsumowującym akcję. Znajdą go Państwo na naszej stronie internetowej https://www.gov.pl/web/edukacja-i-nauka/szkola-do-hymnu-w-michalickim-zespole-szkol-ponadpodstawowych.

Z wyrazami szacunku

Biuro Ministra 

Ministerstwo Edukacji i Nauki „