Slide Background

23 kwietnia 2024r. obchodzony był Światowy Dzień Książki i z tej okazji „Nasza Dwójka” przygotowała szereg działań. We wtorek wszyscy uczniowie przynieśli do szkoły swoje ulubione książki. W trakcie przerw przy pięknej, slonecznej pogodzie czytali je, rozmawiali o nich i wymieniali się nimi. Na ten dzień przygotowane zostały także plakaty i gazetki poświęcone książkom. W klasie 3a odbył się konkurs recytatorski wierszy J. Tuwima. Następnie w długo oczekiwane wtorkowe popołudnie odbył się kiermasz książki, na którym wystawcami byli uczniowie (nie tylko z naszej szkoły), mieszkańcy Gminy i Miasta Gryfów Śląski oraz nauczyciele i pracownicy „Naszej Dwójki „. W trakcie kiermaszu można było kupić, sprzedać lub wymienić książki, wykonać zakładki oraz skusić się na coś słodkiego i ciepłego w książkowej kawiarence. Był to naprawdę mile i efektywnie spędzony czas w ciepłej czytelniczej atmosferze. Wszystkim zaangażowanym w tym dniu jeszcze raz bardzo dziękujemy!📖📚