Slide Background

Rozpoczęcie roku szkolnego to ważny dzień w życiu każdego ucznia. 1 września 2022 roku uczniowie uroczyście pożegnali wakacje, a przywitali nowy rok szkolny 2022/2023. Wielu uczniów przybyło do szkoły z optymistycznym nastawieniem i ogromnym zapałem do pracy…
Uroczystość rozpoczęła się o godzinie 9.00 w sali gimnastycznej. Na początku wprowadzony został sztandar szkoły i odśpiewany hymn państwowy.
Następnie głos zabrała Dyrektor Szkoły – p. Anna Pląskowska, która serdecznie powitała wszystkich uczniów i rodziców, a także przybyłych gości, grono pedagogiczne oraz pracowników administracji i obsługi. Następnie Wicedyrektor – p. Alicja Kuźniarz uroczyście przedstawiła wszystkim zebranym uczniów klasy I „a”.  Otuchy przy pierwszym wystąpieniu najmłodszym uczniom dodała wychowawczyni – p. Agnieszka Gumieniak.

Po uroczystym apelu wszyscy uczniowie udali się do klas na spotkania z wychowawcami.

 

Życzymy wszystkim uczniom wielu sukcesów, wytrwałości, ciekawych doświadczeń oraz radosnych chwil spędzonych w naszej szkole.