Slide Background

Od roku szkolnego 2021/2022 w naszej szkole odbywają się zajęcia pozalekcyjne z projektu WF z AWF realizowane w dwóch grupach w ramach Sport Klubów. Podczas zajęć realizowany jest program „Aktywny powrót do szkoły”. Grupa prowadzona przez panią Danutę Sieradzką wzięła udział w zorganizowanym w ramach projektu konkursie dla nauczycieli i uczniów „Aktywni razem”. Konkurs miał na celu promowanie Sport Klubów działających w ramach projektu WF z AWF, zachęcenie innych nauczycieli do udziału w Sport Klubach i promowanie aktywności fizycznej. Praca konkursowa grupy znalazła się wśród dziesięciu najlepszych, za co nasza szkoła otrzymała nagrodę w postaci sprzętu sportowego.

Serdecznie dziękujemy organizatorom za wspaniałą nagrodę, która wzbogaci sprzęt sportowy naszej szkoły. Czekamy na kolejną edycję projektu WF z AWF.