Został rozstrzygnięty XXIX Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Kwiaty na Dzień Babci i Dziadka” organizowany przez Krajowe Stowarzyszenie Pomocy Szkole w Warszawie. Miło nam poinformować, że z 208 prac zgłoszonych, Komisja Konkursowa nagrodziła dwoje uczniów z Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Kombatantów Ziemi Gryfowskiej w Gryfowie Śląskim. Należą do Nich: Bartosz Tyszkowiec- Wyróżnienie oraz Maja Bułkowska – Nagroda Specjalna za dodatkowe walory artystyczne, osiągnięte przy użyciu różnych technik. Ponadto Naszą Szkolę reprezentowali: Anastazja Jaskuła, Lena Chołody, Klara Baszak, Zofia Witkowska, Emilia Tyszkowiec, Maja Obłodecka, Alicja Witczak, Liliana Paliwoda, Hanna Tarczyńska, Natalia Marcinowska, Oliwia Perdon, Hanna Ciechanowicz. Gratulujemy!