Slide Background

Przychodzi taki czas w roku szkolnym, kiedy słońce daje ciche przyzwolenie, by odsunąć podręczniki na bok ławki i jeszcze kilkanaście dni przed wybrzmieniem ostatniego dzwonka, który oznajmi wakacje, spędzić kilka radosnych chwil w gronie swoich szkolnych koleżanek i kolegów. I tak właśnie stało się 29 maja, kiedy to uczniowie „Naszej Dwójki” obchodzili swoje święto, czyli Dzień Dziecka. Nasz orlik okazał się wspaniałym miejscem do rekreacji i rozmaitych rozrywek. Pogoda dopisywała, tak samo jak uśmiechy na twarzach uczestników tego wydarzenia. Tego rodzaju spotkania to doskonała okazja do integracji braci uczniowskiej, nauczycieli, rodziców oraz pracowników obsługi i administracji – po raz kolejny można było się przekonać, że zgrana z nas ekipa 🙂

Z okazji Dnia Dziecka wszystkim naszym Uczniom oraz każdemu, kto odnajduje w sobie dziecko, pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia uśmiechu na twarzy, spełnienia marzeń, samych sukcesów i rozwijania swoich pasji, by każdy dzień w roku szczęśliwie Wam się darzył! 🥳😃🎈🎉