Slide Background
Uczniowie klas 2B oraz 3A z pomocą swoich wychowawczyń – p. Małgorzaty Kubaj oraz p. Anny Gajewskiej – 19 stycznia 2023r. zaprosili swoje ukochane babcie oraz dziadków do szkoły, aby wspólnie uczcić ich święto – Dzień Babci oraz Dzień Dziadka. Uczniowie przywitali swoich ukochanych gości w świątecznym, zimowym nastroju, prezentując swój program artystyczny. Nie obyło się bez łez wzruszenia i gromkich braw dla młodych aktorów. Następnie dzieci wręczyły swoim dziadkom samodzielnie wykonane laurki z życzeniami i zasiadły ze swoimi gośćmi do poczęstunku. Nie brakowało ciepłych słów i uścisków. Zarówno dziadkowie, jak i wnuczęta niezwykle cieszyli się tym wspólnie spędzonym czasem.
Serdecznie dziękujemy Babciom i Dziadkom za przybycie i jeszcze raz życzymy samych wspaniałości! 🥰