Slide Background

Dnia 20 stycznia 2023 roku klasa 2A z wychowawczynią Danutą Sieradzką i 3B  z wychowawczynią Alicją Celejowską zorganizowała  w szkolnej auli uroczystość Dnia Babci i Dziadka. Wnuczęta zaprezentowali swoim ukochanym dziadkom  piosenki, wiersze    i życzenia oraz wręczyli przygotowane prezenty. Po pięknym zaprezentowaniu się na scenie dzieci wraz z Gośćmi  zasiedli przy suto zastawionych stołach, racząc się kawką, herbatką, soczkami oraz przepysznymi ciastami, upieczonymi przez rodziców.  Dziękujemy Babciom i Dziadkom za przybycie i życzymy jeszcze raz długich, szczęśliwych lat życia w zdrowiu. Ogromne podziękowania należą się  wszystkim osobom zaangażowanym w organizację tej pięknej, wzruszającej uroczystości. Szczególnie dziękujemy za pomoc rodzicom i pracownikom obsługi.