Slide Background

Karnawał w pełni, a więc uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 po raz kolejny tańcowali na Balu Przebierańców !!!

Mieliśmy ogromny zaszczyt gościć naszych młodszych kolegów i koleżanki – grupy starszaków z Przedszkola Publicznego w Gryfowie Śląskim oraz Niepublicznego Przedszkola „Wesołe Gryfiki” w asyście swoich cudownych wychowawców i opiekunów. Młodzież szkolna pokazała jak świetnie można się bawić –  ale przyznać należy, że nie sposób było oprzeć się tanecznym rytmom i przepysznemu poczęstunkowi. Uśmiechów tego dnia było niezliczenie wiele, parkiet nie zostawał pusty ani na sekundę – zarówno uczniowie klas młodszych, jak i starszych, pokazali, co to prawdziwa zabawa.

 

Bardzo serdecznie dziękujemy :

– Gościom za przybycie i świetną zabawę,

– Uczniom Szkoły Podstawowej nr 2 za gościnność i fantastyczną imprezową atmosferę oraz zaangażowanie w organizację balu,

– Uczniom, którzy wcielili się w maskotki i zawładnęli sercami maluchów,

– Radzie Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 2 za pomoc w obsłudze i ugaszeniu pragnienia naszych tancerzy,

– Rodzicom za przygotowanie wyjątkowych strojów oraz wyśmienitego poczęstunku

– Pracownikom szkoły z panią dyrektor Anną Pląskowską oraz panią wicedyrektor Alicją Kuźniarz na czele, za organizację całej imprezy, pomoc logistyczną i przygotowanie sali.

 

D Z I Ę K U J E M Y!!!