Kadra szkoły - Oficjalna strona Szkoły Podstawowej w Gryfowie Śląskim

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 w Gryfowie Śląskim: mgr Anna Pląskowska
Wicedyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 w Gryfowie Śląskim: mgr Alicja Kuźniarz

Nauczyciele:
nauczanie zintegrowane: mgr Alicja Celejowska, mgr Agnieszka Gumieniak, mgr Danuta Sieradzka, mgr Anna Gajewska, mgr Małgorzata Kubaj
j. polski:  mgr Elżbieta Demidow, mgr Marta Pleszkun
wdż:  mgr Alicja Kuźniarz
biblioteka:  mgr Marta Pleszkun
pedagog:  mgr Elżbieta Kilarska
świetlica: mgr Dorota Cierniak (kierownik świetlicy), mgr Anna Pląskowska, mgr Alicja Kuźniarz, mgr Małgorzata Kubaj, mgr Krzysztof Babiak
psycholog: mgr Ewelina Świątkiewicz
logopeda: mgr Ilona Czyrska - Cnota

Pracownicy administracji:
księgowość:  mgr Adriana Karpowicz,  mgr inż. Edyta Ciechanowicz
sekretariat:  mgr Monika Szyszko
pielęgniarka:  p. Elżbieta Świercz
obsługa:  p. Ewelina Dobrowolska (dozór gospodarczy),  p. Walentyna Kowalska,  p. Anna Nawojczyk,  p. Ślusarczyk Agnieszka, Anna Terlecka

konserwator:  p. Marek Maślanka

W szkole pracowali:
mgr Waldemar Pasternak, mgr inż. Iwona Nowaczek, ks. mgr Krzysztof Antończak, mgr Alicja Kownacka, ks. mgr Norbert Turczynowski, mgr Renata Figurska, mgr Andrzej Całko, mgr Anita Ochocka, mgr Marta Nowak, mgr Aleksandra Suduł, mgr Anna Gajewska, mgr  Wiesława Dąbrowa, mgr Beata Nowicka, mgr inż. Jolanta Pasternak,  mgr  Barbara Koliszko,  ks. mgr Krzysztof Kurzeja,  mgr Ewa Górak,  lic.  Małgorzata Kostrakiewicz,  mgr Agnieszka Patron,  ks. mgr Krzysztof  Lewicki,  mgr Agata Deliman,  mgr Agata Jasińska,  mgr Agnieszka  Smolińska,   mgr Krzysztof Gajewski,  mgr Grzegorz Szandała, mgr Ewelina  Szandała,   mgr Małgorzata Więcewicz,  mgr Róża Paliwoda,  mgr Lesław  Augustyn,  mgr Karolina Więckowska,  mgr Rita Janas,  mgr Maria Sawicka,   mgr Elżbieta Ryba,  lic. Agata Tonia,  mgr Zbigniew Kownacki,  lic.  Szymon Balcerzyk,  mgr Joanna Kocan,  mgr Andrzej Rab,  mgr Łukasz  Markowski,  mgr  Iwona Obrębska,  mgr. inż. Ewa Milejska,  mgr Magda Klima,   mgr Andrzej Janusz,  mgr Małgorzata Szczepańska, mgr Wiesława Dąbrowa,   mgr Joanna Łazur,  mgr Monika Ignaciuk,  lic. Karolina Retkowska,  lic.  Karolina Widzisz,  mgr Alina Tarczyńska,  mgr Mieczysław Gnach,  mgr  Barbara Dwornik,  mgr Anna Bolejko,  mgr Barbara Koliszko,  mgr Iwona  Grzelczak,  mgr Małgorzata Olejnik, mgr Dorota Stępak, mgr Henryka  Kanecka, mgr Tomasz Balik,  mgr Anna Kędzia,  mgr Dorota Białek, mgr  Danuta Dobrzańska, lic. Kamila Krzemińska - Bielak, mgr Sławomir Rak,   p. Wanda Marukiewicz, ks. mgr Michał Józefów, ks. mgr Krzysztof  Żmigrodzki, mgr Rafał Mizgier, lic. Dominik Skoczylas, lic. Barbara  Świrska, lic. Mariusz Gąsiorek, mgr Jolanta Buda, mgr Agnieszka  Marcinkowska,  mgr Joanna (Frątczak) Łazur,  mgr Teresa Polesiak,  mgr  Anna Wojtczak,  mgr Edyta Koszak,  mgr Grażyna Hutnik,  mgr Oksana  Kotsko,  p. Bożena Raubo,  p. Małgorzata Łopąg,  mgr Jan Lange,  p.  Ewelina Szmer,  mgr Agnieszka Cichoń,  p. Maria Bodak,  p. Przemysław  Chorzępa,  mgr Piotr Olejnik,  mgr Jolanta Imiołek,  mgr Beata Watras,   mgr Małgorzata Wiśniewska,  mgr Monika Niewińska.

Szkoła Podstawowa nr 2 w Gryfowie Śląskim, ul. Uczniowska 11, 59-620 GRYFÓW ŚLĄSKI, tel./fax. (+48) 75 781 32 69, e-mail: sp2gryfow@gmail.com lub sp2gryfow@v-net.pl