Slide Background

Miło nam poinformować, że klasa 2a Szkoły Podstawowej nr 2 w Gryfowie Śląskim zajęła 15 miejsce, spośród 248 szkół biorących udział w ogólnopolskim projekcie „Zdrowo jem, więcej wiem” prowadzonym przez Fundację Banku Ochrony Środowiska pod honorowym patronatem Pierwszej Damy, Agata Kornahauser-Duda.

Projekt składał się z 6 lekcji podczas których zespół klasy 2a – „Ananasy z Naszej Dwójki” pod opieką wychowawczyni pani Agnieszki Gumieniak realizował skrupulatnie szczegółowe zadania projektu, za część merytoryczną i poszczególne raporty odpowiedzialny był pedagog szkolny- pani Justyna Rusinek. 

W dniu 18 czerwca 2024 r., Pani Dyrektor Dorota Herdzik  wręczyła uczniom dyplomy za udział w projekcie. Osiągnięcie tak wysokiego miejsca w finale projektu jest dla nas szczególnym wyróżnieniem

http://www.sp2.gryfow.pl/wp-content/uploads/2024/05/Bez-nazwy-Film-na-Facebooka.mp4